Sygnalizacja poziomu

Sygnalizator przepływu lub poziomu

W ciągłej sprzedaży posiadamy różnego typu sygnalizatory przepływu oraz poziomu. Sygnalizatory poziomu wykrywają przekroczenie poziomu maksymalnego i minimalnego w zbiornikach wypełnionych ciałami sypkimi lub cieczami. Dostępne w naszej ofercie sygnalizatory cechują się różnym sposobem działania. Posiadamy sygnalizatory działające metodą ultradźwiękową, pojemnościową, wibracyjną, konduktometryczną, oraz rotacyjną (łopatkową). Znajdą u nas Państwo także urządzenia służące do ciągłego pomiaru poziomu w zbiornikach. Metoda pojemnościowa sprawdza się przy sygnalizacji poziomu cieczy, materiałów sypkich. a także zawiesin. Ultradźwiękowy sygnalizator poziomu działa na zasadzie sondy, wysyła sygnał i odbiera jego echo, sygnalizując poziom minimalny lub maksymalny. Wibracyjna metoda z kolei pozwala na pomiar materiałów sypkich w zbiornikach. Niektóre modele potrafią pracować w temperaturze dochodzącej do 250°C. W swej ofercie posiadamy także sygnalizator łopatkowy. Ten sygnalizator poziomu wykrywa obecność lub brak materiału sypkiego w zbiorniku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w doborze prawidłowego urządzenia.

Katalog produktów


OSTATNIE AKTUALNOŚCI


NOWOŚĆ POMIAR NIESZCZELNOŚCI FILTRA DUSTY

Pomiar szczelności filtra wykonywany za pomocą kompaktowego urządzenia Dusty. Pyłomierz Dusty jest urządzeniem, które służy do mierzenia koncentracji pyłu w ruchomym strumieniu powietrza. Zapraszamy na stronę produktu: DUSTY MESKON

Dodano: 2018-20-02
TARGI SYMAS 2016 5-6.10.2016

Galeria SyMas 2016. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas 2016    

Dodano: 2016-25-10
Sygnalizator poziomu PROGAP (NOWOŚĆ)

Mikrofalowy sygnalizator poziomu ProGap Zapraszamy na stronę prduktu: PROGAP MESKON

Dodano: 2016-18-08