Przetwornik poziomu – Black Box

Blackbox_przetwornik_poziomu

System Blackbox firmy Pulsar jest systemem bezkontaktowego, ultradźwiękowego pomiaru poziomu. Został on zaprojektowany dla zapewnienia wysokiej pewności działania przy niskich kosztach i braku konieczności konserwacji.

Linia produktów Blackbox, umieszczona w obudowach IP67 idealnie nadaje się do aplikacji w których monitorowanie poziomu, sterowanie lub zapis wartości nie musi być związane ze wskazaniami lokalnymi, oraz umożliwia archiwizowanie danych w wewnętrznej pamięci nawet przy zasilaniu bateryjnym przez wiele dni.

System Blackbox jest bardzo łatwy w programowaniu. Programuje się go za pomocą komputera PC, laptopa z wykorzystaniem oprogramowania konfiguracyjnego dostarczonego z urządzeniem lub alternatywnie za pomocą programatora ręcznego podłączonego do portu RS-232 urządzenia. Niektóre urządzenia mogą być wyposażone w zintegrowaną klawiaturę i wyświetlacz. Wszystkie modele Blackbox współpracują z sondami ultradźwiękowymi serii dB … firmy Pulsar, zapewniającymi zakresy pomiaru aż do 40m.

System Blackbox jest dostępny w 5 wersjach, z wieloma opcjami wyjść.

blackbox130 . Level

Bezkontaktowy miernik poziomu posiadający wyjście 4-20 mA, dające sygnał proporcjonalny do poziomu dla oddalonego miernika wtórnego lub wejścia PLC. Wyposażony w 2 przekaźniki alarmowe.

blackbox133 . Level Control

Bezkontaktowy miernik poziomu z funkcjami sterującymi i alarmowymi. Wyposażony w wyjście 0-5 V, dające sygnał proporcjonalny do poziomu dla oddalonego miernika wtórnego lub wejścia PLC.

blackbox134 . Level Com ms 

Bezkontaktowy miernik poziomu z przekaźnikami alarmowymi jak w Blackboxl 30, posiadający port komunikacyjny RS485 dla protokołów Modbus i Profibus.

blackbox 135

Bezkontaktowy miernik poziomu ze swobodnie programowalnymi przekaźnikami alarmowymi jak w Blackbox 130, posiadający port
komunikacyjny RS485 dla protokołów Modbus i Profibus DP

blackboxl 136- Level CSO

Blackboxl 136 jest zaprojektowany jako zasilany napięciem zmiennym oraz stałym, które umożliwia pracę urządzenia od miesiąca do roku czasu, tam, gdzie zasilanie sieciowe jest niedostępne.

Aplikacja uwzględnia sytuacje wystąpienia nadzwyczajnego przepływu, dostarczając sygnały istotne dla monitoringu zewnętrznego. Urządzenie akceptuje także zewnętrzny sygnał „obudzenia” od zewnętrznego rejestratora danych. Więcej szczegółów można znaleźć w odrębnych specyfikacjach technicznych.

ZASTOSOWANIA: – Ochrona środowiska – Przemysł spożywczy – Przemysł chemiczny