ProGap – Sygnalizator poziomu

ProGap_meskon

Przetwornik mikrofalowy poziomu ProGap

Radarowy sygnalizator poziomu ProGap stosowany jest do detekcji poziomu materiałów w zbiornikach, przesypach, silosach w rurach zarówno wykonanych z metalu, jak i innych materiałów. Możliwa jest też sygnalizacja poprzez okno pomiarowe. Mikrofalowy czujnik ruchu Pro Gap może sygnalizować poziom takich materiałów jak cement, gips, węgiel, biomasa, kamień, wapienny, pył z elektrofiltru, zboże oraz wielu innych w tym materiałów agresywnych, oblepiających, ściernych o temperaturze do 1000 C i ciśnieniu do 20 bar. Dostępna jest także wersja w wykonaniu EX do stref pyłowych.

Mikrofalowy czujnik i pomiar poziomu

Tym, co wyróżnia przetwornik mikrofalowy ProGap od innych tego typu urządzeń, jest dynamiczna funkcja detekcji sygnału pomiarowego pozwalająca na rozróżnienie dwóch stanów: swobodnego spadku materiału i osiągnięcia żądanego poziomu materiału. Dzięki tej funkcji spadający materiał pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem nie powoduje fałszywego zadziałania sygnalizatora.

Zasięg i waga sygnalizatorów poziomu

Całe urządzenie, czyli nadajnik i odbiornik łącznie waży 2,2 kilograma, więc jego ewentualna zmiana lokacji jest jak najbardziej możliwa. Zasięg, w jakim możemy dokonać pomiaru, wynosi w wersji podstawowej od 0 do 4 metrów, jednak na życzenie klienta możemy rozszerzyć ten zasięg do 18 m. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Nasi specjaliści w szczegółowy sposób udziela informacji na interesujący Państwa temat.

Sygnalizator poziomu ProGap - przetwornik mikrofalowy