Targi SYMAS KRAKÓW

W dniach 10-11 października 2018 r. zapraszamy na kolejną, 10. edycję Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas. Jest to jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych.

SYMAS  to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowychZe względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych, w których przetwarza się materiały sypkie. 10-11 października w EXPO Kraków.

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO D29 HALA „DUNAJ” SEKTOR C-D.

Pokażemy na targach innowacyjny przyrząd do pomiaru dużych przepływów materiałów sypkich przy swobodnym spadku grawitacyjnym. Do materiałów sypkich zaliczamy bardzo różnorodne surowce, których źródło, przeznaczenie, rozmiar i właściwości również są bardzo zróżnicowane. Nastręczają wyjątkowych trudności w transporcie i pomiarach. Aby to ułatwić, powstało urządzenie, jakim jest przepływomierz materiałów sypkich. System Maxxflow HTC przeznaczony jest do działania, jakim jest pomiar materiałów sypkich suchych wypływających z urządzeń transportowych jak np. przenośniki ślimakowe, rynny aeracyjne, zsypnie, przenośniki kubełkowe, zgrzebłowe, podajniki celkowe itp. Za pomocą tych urządzeń można mierzyć większość materiałów niemetalicznych. Stosowany jest również do montażu w rurach i kanałach okrągłych.

 

Link do strony produktu: Pomiar materiałów sypkich MaxxFlow HTC 

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat targów- https://www.symas.krakow.pl