Pomiar materiałów sypkich MaxxFlow HTC

pomiar masy

Przyrząd do pomiaru dużych przepływów materiałów sypkich przy swobodnym spadku grawitacyjnym. Do materiałów sypkich zaliczamy bardzo różnorodne surowce, których źródło, przeznaczenie, rozmiar i właściwości również są bardzo zróżnicowane. Nastręczają wyjątkowych trudności w transporcie i pomiarach. Aby to ułatwić, powstało urządzenie, jakim jest przepływomierz materiałów sypkich. System Maxxflow HTC przeznaczony jest do działania, jakim jest pomiar materiałów sypkich suchych wypływających z urządzeń transportowych jak np. przenośniki ślimakowe, rynny aeracyjne, zsypnie, przenośniki kubełkowe, zgrzebłowe, podajniki celkowe itp. Za pomocą tych urządzeń można mierzyć większość materiałów niemetalicznych. Stosowany jest również do montażu w rurach i kanałach okrągłych.

Dużą zaletą jest brak ograniczenia przepływu maksymalnego. Urządzenie do pomiaru materiałów sypkich ma odporną na ścieranie wykładzinę ceramiczną. Temperatura maksymalna, w której narzędzie działa wynosi 120°C. Istnieje możliwość instalacji pod kątem. Wymiary:

  • 220 mm (DN 100);
  • 290 mm (DN 150);
  • 310 mm (DN 200).

Przyrząd nie wymaga konserwacji, ponieważ nie ma ruchomych części. Mała porcja testowa pozwala na łatwą kalibrację materiałem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i specyfikacją urządzeń oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w doborze najlepszych urządzeń dopasowanych do Państwa potrzeb.

maxflow kalibracjapomiar masy podajnik pomiar masy

 

Katalog produktów


OSTATNIE AKTUALNOŚCI


PRZETWORNIKI POMIAROWE SERII DBi EX IP68

Przetworniki poziomu dBi Pulsar dBi to seria  inteligentnych, bezkontaktowych, ultradźwiękowych przetworników pomiaru poziomu w wykonaniu IP68 ….. więcej informacji zapraszamy na stronę produktu

Dodano: 2018-28-03
NOWOŚĆ POMIAR NIESZCZELNOŚCI FILTRA DUSTY

Pomiar szczelności filtra wykonywany za pomocą kompaktowego urządzenia Dusty. Pyłomierz Dusty jest urządzeniem, które służy do mierzenia koncentracji pyłu w ruchomym strumieniu powietrza. Zapraszamy na stronę produktu: DUSTY MESKON

Dodano: 2018-20-02
TARGI SYMAS 2016 5-6.10.2016

Galeria SyMas 2016. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas 2016    

Dodano: 2016-25-10