Czym się zajmujemy

Legalizacja wag przemysłowych i mierniki temperatury

 

Firma Meskon zajmuje się projektowaniem i sprzedażą automatycznych urządzeń pomiarowych i regulatorów różnego typu. Posiadamy bogatą ofertę produktów umożliwiających pracę w następujących obszarach:

 

 • Pomiar i sygnalizacja poziomu:

  – Pomiary poziomu z wykorzystaniem metody ultradźwiękowej, pojemnościowej, hydrostatycznej, wibracyjnej, radarowej, przewodnościowej, pływakowej i wychyłowej. Ultradźwiękowe sondy pomiarowe. Moduły komunikacyjne. Integratory mikroprocesorowe.

 

 • Pomiar i sygnalizacja ciśnienia

  – Przetworniki hydrostatyczne; manometry; przetworniki różnicy ciśnień.

 

 

 • Pomiar temperatury:

  – Czujniki temperatury, pirometry, mikropirometry, regulatory, mierniki.

 

 • Systemy ważenia:

  Wagi taśmociągowe; ważenie zawartości zbiorników; wagi pomostowe.

  – Mikrofalowe sygnalizatory poziomu i przepływu materiałów sypkich.

 

 • Sygnalizatory:

  – Przepływu materiałów sypkich, stanów awaryjnych, nieszczelności, kawitacji; Sygnalizatory z funkcjami prostego regulatora.

  – Mikrofalowy ciągły pomiar wilgotności materiałów sypkich.

  – Sygnalizatory i pomiary ciągłe koncentracji pyłów.

 

 • Urządzenia zliczające:

  – Wskaźniki, nadajniki: Wskaźniki programowalne, lokalne i tablicowe; Nadajniki uniwersalne; Liczniki, Kalibratory. Wizualizacja procesów technologicznych.

 

 • Szafy aparaturowe i pulpity sterownicze:

  szafy sterownicze do sterowania stacjami dezynfekcji ścieków sanitarnych;

  Realizujemy również nietypowe układy sterowania przepompowniami. Zapewniamy montaż na obiekcie wraz z rozruchem oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

 • Zawory regulacyjne z siłownikami.

  W asortymencie firmy Meskon znajdziecie Państwo nowoczesną aparaturę kontrolno-pomiarową oraz urządzenia stanowiące elementy systemów automatyki przemysłowej. Projektujemy i montujemy kompletne instalacje służące do pomiaru i automatycznej regulacji dla firm działających w różnych branżach.

  Wszystkie nasze produkty jesteśmy w stanie dostosować do wymagań i potrzeb naszych klientów. Projektując systemy automatyki przemysłowej, podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Z tego powodu większość z dostępnych w naszej ofercie urządzeń występuje w wersjach: standardowej, przeciwwybuchowej lub przystosowanej do pracy w wysokiej temperaturze, w dużym zawilgoceniu, zapyleniu lub atmosferach agresywnych.

   

  MESKON JAKOŚĆ KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ !!!!!