Zawory Siłowniki Regulatory

Zawory regulacyjne z siłownikami oraz urządzenia współpracujące

Zaproponowane przez firmę MESKON zawory regulacyjne z siłownikami produkowane przez firmę REGELTECHNIK KORNWESTHEIM RTK z Niemiec znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Meskon jako wyłączny dystrybutor wyrobów RTK w tym zaworów regulacyjnych oferuje urządzenia na najwyższym poziomie światowym.

Zawory regulacyjne z siłownikami dostępne u nas cechuje wysoka jakość, trwałość i estetyka wykonania.

W połączeniu z siłownikami elektrycznymilub pneumatycznymi stanowią bardzo stabilne i wytrzymałe ogniwo układu regulacji pracującego w najtrudniejszych warunkach, bo stykającego się z regulowanym medium (woda, para wodna, olej termalny, sprężone powietrze, gorące gazy itp.)

Oddajemy w ręce projektantów, automatyków, inwestorów czy energetyków wyrób o najwyższej jakości, wykonany zgodnie z normą ISO-9001.

Na życzenie klienta zawory dostarczone są z certyfikatem TRD (dla kotłów parowych) lub DVGW (dla gazów palnych).

Katalog produktów


OSTATNIE AKTUALNOŚCI


PRZETWORNIKI POMIAROWE SERII DBi EX IP68

Przetworniki poziomu dBi Pulsar dBi to seria  inteligentnych, bezkontaktowych, ultradźwiękowych przetworników pomiaru poziomu w wykonaniu IP68 ….. więcej informacji zapraszamy na stronę produktu

Dodano: 2018-28-03
NOWOŚĆ POMIAR NIESZCZELNOŚCI FILTRA DUSTY

Pomiar szczelności filtra wykonywany za pomocą kompaktowego urządzenia Dusty. Pyłomierz Dusty jest urządzeniem, które służy do mierzenia koncentracji pyłu w ruchomym strumieniu powietrza. Zapraszamy na stronę produktu: DUSTY MESKON

Dodano: 2018-20-02
TARGI SYMAS 2016 5-6.10.2016

Galeria SyMas 2016. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas 2016    

Dodano: 2016-25-10